Domžale

Vadba poteka od 23. septembra 2019 do konca maja 2020.

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek
Torek
Sreda Četrtek Petek
9.00 – 10.00
Kombinirana zmerna
9.00 – 10.00
Tretja pomlad
9.00 – 10.00
Pilates / Medilates
9.00 – 10.00
Tretja pomlad
10.00 – 11.00
Kombinirana zmerna
10.30 – 11.30
Društvo pljučnih in alergijskih bolnikov
10.00 – 11.00
Kombinirana vadba z FSMH

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek
Torek
Sreda Četrtek Petek
17.00 – 18.00
Balet (predšolski)
17.30 – 18.30
Zumba
18.30 – 19.30
Kombinirana zmerna
18.30 – 19.30
Pilates / Medilates
19.00 – 20.00
Kombinirana zmerna
18.30 – 19.30
Pilates / Medilates
18.00 – 19.00
Zumba
19.30 – 20.30
Kombinirana intenzivna
19.30 – 20.30
Aerobna funkcionalna vadba
20.00 – 21.00
Kombinirana intenzivna
19.30 – 20.30
Aerobna funkcionalna vadba
20.30 – 21.30
Kombinirana vadba z FSMH
20.30 – 21.30
Funkcionalna vadba za MOŠKE
20.30 – 21.30
Kombinirana intenzivna

MALA TELOVADNICA

Ponedeljek
Torek
Sreda Četrtek Petek
16.30 – 18.00
Ruski balet
16.30 – 18.00
Ruski balet
18.00 – 19.00
Balet (šolarji)
18.00 – 19.30
Bodybalet
18.00 – 19.30
Bodybalet

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek

9.00 – 10.00: Kombinirana zmerna
10.00 – 11.00: Kombinirana zmerna

Torek

9.00 – 10.00: Tretja pomlad
10.30 – 11.30: Društvo pljučnih in alergijskih bolnikov

Sreda

9.00 – 10.00: Pilates/Medilates
10.00 – 11.00: Kombinirana vadba z SMS

Četrtek

9.00 – 10.00: Tretja pomlad

Petek

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek

17.00 – 18.00: Balet (predšolski)
18.30 – 19.30: Kombinirana zmerna
19.30 – 20.30: Kombinirana intenzivna
20.30-21.30: Kombinirana z SMS

Torek

17.30 – 18.30: Zumba
18.30 – 19.30: Pilates/Medilates
19.30 – 20.30: Aerobna funkcionalna vadba
20.30 – 21.30: Funkcionalna vadba za MOŠKE

Sreda

19.00 – 20.00: Kombinirana zmerna
20.00 – 21.00: Kombinirana intenzivna

Četrtek

18.30 – 19.30: Pilates/Medilates
19.30 – 20.30: Aerobna funkcionalna vadba
20.30 – 21.30: Kombinirana intenzivna

Petek

18.00 – 19.00: Zumba

MALA TELOVADNICA

Ponedeljek

18.00 – 19.00: Balet (šolarji)

Torek

16.30 – 18.00: Ruski balet
18.00 – 19.30: Bodybalet

Sreda

Četrtek

Petek

16.30 – 18.00: Ruski balet
18.00 – 19.30: Bodybalet

V času od 23. 12. do 2.1. imamo v Domžalah poseben PRAZNIČNI URNIK VADB. Vabljeni, da si ga ogledate.

PRAZNIČNI URNIK VADB december 2019

Ljubljana in okolica

Vadba poteka od 30. septembra 2019 do konca maja 2020.

Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Uršulinski samostan
Ulica Josipine Turnograjske 8 (vhod s strani Maximarketa, kjer je Pirueta; 2. nadstropje)
Skolioza / hernija Torek 17.30 – 18.30
Pilates / Medilates Torek 19.30 – 20.30
Četrtek 19.00 – 20.00
Kombinirana zmerna Torek 18.30 – 19.30
Četrtek 9.00 – 10.00
Četrtek 18.00 – 19.00
OŠ Trnovo *
Karunova ulica 14a (avla, 3. nadstropje)
Kombinirana zmerna Torek 19.00 – 20.00
Pilates / Medilates Četrtek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Danile Kumar *
Godeževa 11 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 18.30 – 19.30
OŠ Savsko naselje *
Matjaževa 4 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Sreda 18.30 – 19.30
OŠ Franceta Bevka *
Ulica Pohorskega bataljona 1 (mala telovadnica)
Pilates / Medilates
Kombinirana intenzivna
Torek
Četrtek
19.45 – 20.45
19.45 – 20.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Maksa Pečarja
Dunajska 390 (stara šola, velika telovadnica)
Kombinirana zmerna Sreda 18.30 – 19.30
Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem Sreda 19.30 – 20.30
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Nove Jarše *
Clevelandska ulica 11 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Četrtek 18.45 – 19.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Zadobrova
Zadobrovška c. 35 (večnamenski prostor)
Pilates/ Medilates Ponedeljek 20.00 – 21.00
Kombinirana s pilatesom Četrtek 20.00 – 21.00
Športno društvo Polje
Polje 356 (telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek
Petek
9.00 – 10.00
9.00 – 10.00
OŠ Polje *
Polje 358 (nasproti bencinske črpalke,  avla)
Pilates Sreda 20.00 – 21.00
OŠ Zalog *
Cerutova 7 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Sreda 18.30 – 19.30
Dom Starejših občanov Nove Fužine
Nove Fužine 40 (večja dvorana, 1. nadstropje)
Pilates/ Medilates Torek 18.30 – 19.30
Kombinirana intenzivna Torek 19.30 – 20.30
Četrtek 19.30 – 20.30
Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem Četrtek 18.30 – 19.30
Društvo vojnih invalidov
Malenškova 1 (Fitnes – vhod z zadnje strani)
SMS + kombinirana Torek 18.00 – 19.00
Kombinirana zmerna Torek 19.00 – 20.00
Kombinirana zmerna Četrtek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Vrtec H.C. Andersen – Enota Marjetica
Bitenčeva 4
Kombinirana zmerna Ponedeljek 17.30 – 18.30
Sreda 19.00 – 20.00
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 18.30 – 19.30
Sreda 20.00 – 21.00
OŠ Šentvid *
Prušnikova 98 (mala dvorana)
Kombinirana zmerna Sreda 18.00 – 19.00
OŠ Vižmarje Brod *
Na gaju 2
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 19.00 – 20.00
OŠ Riharda Jakopiča *
Derčeva ulica 1
Pilates / Medilates (telovadnica)
Pilates/ Medilates (avla)
Torek
Četrtek
18.20 – 19.20
19.45 – 20.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Bičevje
Splitska ulica 13 (avla, 2. nadstropje)
Pilates / Medilates z ogrevanjem Ponedeljek 18.00 – 19.00
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 19.00 – 20.00
OŠ Vrhovci *
Cesta na Bokalce 1 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 20.00 – 21.00
Salezijanski zavod Rakovnik
Rakovniška ulica 6, Nova stavba – rotunda
Pilates / Medilates z ogrevanjem Ponedeljek 18.45 – 19.45
Kombinirana zmerna Sreda 18.45 – 19.45
Kombinirana intenzivna Pon., Sre. 19.45 – 20.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Vrtec Medo
Zaboršt 2, Prevoje
Kombinirana intenzivna Torek 20.00 – 21.00
Kombinirana zmerna Četrtek 19.00 – 20.00
Pilates / Medilates z ogrevanjem Četrtek 20.00 – 21.00
OŠ Krašnja
Krašnja 14a (telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Dragomelj
Dragomelj 180 (večnamenski prostor)
Pilates / Medilates Ponedeljek 19.00 – 20.00
Četrtek 18.30 – 19.30
Kombinirana intenzivna Četrtek 19.30 – 20.30
Vrtec Mengeš – VVE Gobica
Šolska ulica 12 (1. nadstropje)
Pilates/ Medilates Torek 18.30 – 19.30
OŠ Preserje pri Radomljah
Pelechova cesta 83 (mala telovadnica v pritličju, desno)
Kombinirana intenzivna Sreda 18.30 – 19.30
Pilates / Medilates Sreda 19.30 – 20.30
ŠKD Mekinje
Cankarjeva cesta 37 (telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Dol, Podružnična šola Dolsko
Dolsko 85
Zumba Ponedeljek 18.45 – 19.45
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 19.45 – 20.45
Vrtec Dol, enota OŠ Janka Modra Pilates/ Medilates Torek 18.30 – 19.30
19.30 – 20.30
Četrtek 18.30 – 19.30
OŠ Kresnice
Kresnice 26a
Pilates / Medilates Torek 20.00 – 21.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Športna dvorana Škofljica
Ob potoku 8
Plesna dvorana (v novi športni dvorani)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 20.00 – 21.00
Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem Sreda 19.00 – 20.00

Uršulinski samostan
Ulica Josipine Turnograjske 8 (vhod s strani Maximarketa, kjer je Pirueta; 2. nadstropje)

Skolioza / hernija:
Torek, 17.30 – 18.30

Kombinirana zmerna:
Torek, 18.30 – 19.30
Četrtek, 9.00 – 10.00
Četrtek, 18.00 – 19.00

Pilates / Medilates:
Torek, 19.30 – 20.30
Četrtek, 19.00 – 20.00

OŠ Trnovo *
Karunova ulica 14a (avla, 3. nadstropje)

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.00 – 20.00

Pilates / Medilates:
Četrtek, 19.00 – 20.00

OŠ Danile Kumar *
Godeževa 11 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30

OŠ Savsko naselje *
Matjaževa 4 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.30 – 19.30

OŠ Franceta Bevka *
Ulica Pohorskega bataljona 1 (mala telovadnica)

Pilates / Medilates:
Torek, 19.45 – 20.45

Kombinirana intenzivna:
Četrtek, 19.45 – 20.45

OŠ Maks Pečar
Dunajska 390 (stara šola, velika telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.30 – 19.30

Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem:
Sreda, 19.30 – 20.30

OŠ Nove Jarše *
Clevelandska ulica 11 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Četrtek, 18.45 – 19.45

OŠ Zadobrova
Zadobrovška c. 35 (večnamenski prostor)

Pilates/ Medilates:
Ponedeljek, 20.00 – 21.00

Kombinirana s pilatesom:
Četrtek, 20.00 – 21.00

Športno društvo Polje
Polje 356 (telovadnica)

Kombinirana zmerna vadba:
Ponedeljek in petek, 9.00 – 10.00 (zjutraj!)

OŠ Polje *
Polje 358 (nasproti črpalke, avla)

Pilates:
Sreda, 20.00 – 21.00

OŠ Zalog *
Cerutova 7 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.30 – 19.30

Dom Starejših občanov Nove Fužine
Nove Fužine 40 (večja dvorana, 1. nadstropje)

Pilates/ Medilates:
Torek, 18.30 – 19.30

Kombinirana intenzivna:
Torek, 19.30 – 20.30
Četrtek, 19.30 – 20.30

Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem:
Četrtek, 18.30 – 19.30

Društvo vojnih invalidov
Malenškova 1 (Fitnes – vhod z zadnje strani)

SMS + kombinirana:
Torek, 18.00 – 19.00

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.00 – 20.00

Pilates:
Četrtek, 18.00 – 19.00 (zbiramo prijave!)

Kombinirana zmerna:
Četrtek, 19.00 – 20.00

Vrtec H.C. Andersen – Enota Marjetica
Bitenčeva 4

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 17.30 – 18.30
Sreda, 19.00 – 20.00

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30
Sreda, 20.00 – 21.00

OŠ Šentvid *
Prušnikova 98 (mala dvorana)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.00 – 19.00

OŠ Vižmarje Brod *
Na gaju 2

Kombinirana intnezivna:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00

OŠ Riharda Jakopiča *
Derčeva ulica 1 

Pilates / Medilates:
Torek, 18.20 – 19.20 (telovadnica)
Četrtek, 19.45 – 20.45 (avla)

OŠ Bičevje
Splitska ulica 13 (avla, 2. nadstropje)

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Ponedeljek, 18.00 – 19.00

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek 19.00 – 20.00

OŠ Vrhovci *
Cesta na Bokalce 1 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek 20.00 – 21.00

Salezijanski zavod Rakovnik
Rakovniška ulica 6, Nova stavba – rotunda

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Ponedeljek, 18.45 – 19.45

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.45 – 19.45

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek in sreda, 19.45 – 20.45

Vrtec Medo
Zaboršt 2, Prevoje

Kombinirana intenzivna:
Torek  20.00 – 21.00

Kombinirana zmerna:
Četrtek 19.00 – 20.00

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Četrtek, 20.00 – 21.00

OŠ Krašnja
Krašnja 14a (telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00

OŠ Dragomelj
Dragomelj 180 (večnamenski prostor)

Pilates / Medilates:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00
Četrtek, 18.30 – 19.30

Kombinirana intenzivna:
Četrtek, 19.30 – 20.30

Vrtec Mengeš – VVE Gobica
Šolska ulica 12 (telovadnica, 1. nadstropje)

Pilates / Medilates:
Torek, 18.30 – 19.30

OŠ Preserje pri Radomljah
Pelechova cesta 83 (mala telovadnica v pritličju, desno)

Kombinirana intenzivna:
Sreda, 18.30 – 19.30

Pilates / Medilates:
Sreda, 19.30 – 20.30

ŠKD Mekinje
Cankarjeva cesta 37 (telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00

OŠ Dol, Podružnična šola Dolsko
Dolsko 85

Zumba:
Ponedeljek, 18.45 – 19.45

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek, 19.45 – 20.45

Vrtec Dol, enota OŠ Janka Modra

Pilates:
Torek, 18.30 – 19.30
Torek, 19.30 – 20.30
Četrtek, 18.30 – 19.30

OŠ Kresnice
Kresnice 26a

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Torek, 20.00 – 21.00

Športna dvorana Škofljica
Ob potoku 8 (Plesna dvorana)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 20.00 – 21.00

Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem:
Sreda, 19.00 – 20.00

Na lokacijah, označenih z * (zvezdico), je v sodelovanju s športnim društvom Gibko, cena vadbe nižja (v primeru včlanitve v društvo). Glej Cenik.

Gorenjska

Vadba poteka od 30. septembra 2019 do konca maja 2020.

Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Staneta Žagarja
Cesta 1. maja 10a (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 18.30 – 19.30
Pilates Ponedeljek 19.30 – 20.30
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Uršulinski samostan Sv. Duh (hiša kruha)
Sv. Duh 244, 4220 Škofja Loka
Kombinirana zmerna Torek 19.30 – 20.30

OŠ Staneta Žagarja
Cesta 1. maja 10a (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Ponedeljek, 19.30 – 20.30

Uršulinski samostan Sv. Duh (hiša kruha)
Sv. Duh 244, 4220 Škofja Loka

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.30 – 20.30

Ker se urniki pogosto spreminjajo, lahko pri objavi pride do napak. Prosimo vas, da pred prijavo preverite veljavnost termina preko telefona ali e-pošte.