Domžale

Vadba poteka od 23. septembra 2019 do konca maja 2020.

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek
Torek
Sreda Četrtek Petek
9.00 – 10.00
Kombinirana zmerna
9.00 – 10.00
Tretja pomlad
9.00 – 10.00
Pilates / Medilates
9.00 – 10.00
Tretja pomlad
10.00 – 11.00
Kombinirana zmerna
10.30 – 11.30
Društvo pljučnih in alergijskih bolnikov
10.00 – 11.00
Kombinirana vadba z FSMH

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek
Torek
Sreda Četrtek Petek
17.00 – 18.00
Balet (predšolski)
18.30 – 19.30
Kombinirana zmerna
18.30 – 19.30
Pilates / Medilates
19.00 – 20.00
Kombinirana zmerna
18.30 – 19.30
Pilates / Medilates
19.30 – 20.30
Kombinirana intenzivna
19.30 – 20.30
Aerobna funkcionalna vadba
20.00 – 21.00
Kombinirana intenzivna
19.30 – 20.30
Aerobna funkcionalna vadba
20.30 – 21.30
Kombinirana vadba z FSMH
20.30 – 21.30
Funkcionalna vadba za MOŠKE
20.30 – 21.30
Kombinirana intenzivna

MALA TELOVADNICA

Ponedeljek
Torek
Sreda Četrtek Petek
16.30 – 18.00
Ruski balet
16.30 – 18.00
Ruski balet
18.00 – 19.00
Balet (šolarji)
18.00 – 19.30
Bodybalet
18.00 – 19.30
Bodybalet
20.00 – 21.00
Nadaljevalni Pilates
19.30 – 20.30
Nadaljevalni Pilates

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek

9.00 – 10.00: Kombinirana zmerna
10.00 – 11.00: Kombinirana zmerna

Torek

9.00 – 10.00: Tretja pomlad
10.30 – 11.30: Društvo pljučnih in alergijskih bolnikov

Sreda

9.00 – 10.00: Pilates/Medilates
10.00 – 11.00: Kombinirana vadba z SMS

Četrtek

9.00 – 10.00: Tretja pomlad

Petek

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek

17.00 – 18.00: Balet (predšolski)
18.30 – 19.30: Kombinirana zmerna
19.30 – 20.30: Kombinirana intenzivna
20.30-21.30: Kombinirana z SMS

Torek

18.30 – 19.30: Pilates/Medilates
19.30 – 20.30: Aerobna funkcionalna vadba
20.30 – 21.30: Funkcionalna vadba za MOŠKE

Sreda

19.00 – 20.00: Kombinirana zmerna
20.00 – 21.00: Kombinirana intenzivna

Četrtek

18.30 – 19.30: Pilates/Medilates
19.30 – 20.30: Aerobna funkcionalna vadba
20.30 – 21.30: Kombinirana intenzivna

Petek

MALA TELOVADNICA

Ponedeljek

18.00 – 19.00: Balet (šolarji)

Torek

16.30 – 18.00: Ruski balet
18.00 – 19.30: Bodybalet
20.00 – 21.00: Nadaljevalni Pilates

Sreda

Četrtek

19.30 – 20.30: Nadaljevalni Pilates

Petek

16.30 – 18.00: Ruski balet
18.00 – 19.30: Bodybalet

Ljubljana in okolica

Vadba poteka od 30. septembra 2019 do konca maja 2020.

Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Uršulinski samostan
Ulica Josipine Turnograjske 8 (vhod s strani Maximarketa, kjer je Pirueta; 2. nadstropje)
Skolioza / hernija Torek 17.30 – 18.30
Pilates / Medilates Torek 19.30 – 20.30
Četrtek 19.00 – 20.00
Kombinirana zmerna Torek 18.30 – 19.30
Četrtek 9.00 – 10.00
Četrtek 18.00 – 19.00
OŠ Trnovo *
Karunova ulica 14a (avla, 3. nadstropje)
Kombinirana zmerna Torek 19.00 – 20.00
Pilates / Medilates Četrtek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Danile Kumar *
Godeževa 11 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 18.30 – 19.30
OŠ Savsko naselje *
Matjaževa 4 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Sreda 18.30 – 19.30
OŠ Franceta Bevka *
Ulica Pohorskega bataljona 1 (mala telovadnica)
Pilates / Medilates
Kombinirana intenzivna
Torek
Četrtek
19.45 – 20.45
19.45 – 20.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Maksa Pečarja
Dunajska 390 (stara šola, velika telovadnica)
Kombinirana zmerna Sreda 18.30 – 19.30
Pilates / Medilates z ogrevanjem Sreda 19.30 – 20.30
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Nove Jarše *
Clevelandska ulica 11 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Četrtek 18.45 – 19.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Zadobrova
Zadobrovška c. 35 (večnamenski prostor)
Pilates/ Medilates Ponedeljek 20.00 – 21.00
Kombinirana s pilatesom Četrtek 20.00 – 21.00
OŠ Polje *
Polje 358 (nasproti bencinske črpalke,  telovadnica)
Pilates Sreda 20.00 – 21.00
OŠ Zalog *
Cerutova 7 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Sreda 18.30 – 19.30
Dom Starejših občanov Nove Fužine
Nove Fužine 40 (večja dvorana, 1. nadstropje)
Pilates/ Medilates Torek 18.30 – 19.30
Kombinirana intenzivna Torek 19.30 – 20.30
Četrtek 19.30 – 20.30
Pilates / Medilates z ogrevanjem Četrtek 18.30 – 19.30
Društvo vojnih invalidov
Malenškova 1 (Fitnes – vhod z zadnje strani)
SMS + kombinirana Torek 18.00 – 19.00
Kombinirana zmerna Torek 19.00 – 20.00
Pilates/ Medilates (zbiramo prijave)  Četrtek 18.00 – 19.00
Kombinirana zmerna Četrtek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Vrtec H.C. Andersen – Enota Marjetica
Bitenčeva 4
Kombinirana zmerna Ponedeljek 17.30 – 18.30
Sreda 19.00 – 20.00
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 18.30 – 19.30
Sreda 20.00 – 21.00
OŠ Šentvid *
Prušnikova 98 (mala dvorana)
Kombinirana zmerna Sreda 18.00 – 19.00
OŠ Vižmarje Brod *
Na gaju 2
Kombinirana zmerna Ponedeljek 20.00 – 21.00
OŠ Riharda Jakopiča *
Derčeva ulica 1 (avla)
Pilates / Medilates
Pilates/ Medilates
Torek
Četrtek
18.20 – 19.20
20.05 – 21.05
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Bičevje
Splitska ulica 13 (avla, 2. nadstropje)
Pilates / Medilates z ogrevanjem Ponedeljek 18.00 – 19.00
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 19.00 – 20.00
OŠ Vrhovci *
Cesta na Bokalce 1 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 20.00 – 21.00
Salezijanski zavod Rakovnik
Rakovniška ulica 6, Nova stavba – rotunda
Pilates / Medilates z ogrevanjem Ponedeljek 18.45 – 19.45
Kombinirana zmerna Sreda 18.45 – 19.45
Kombinirana intenzivna Pon., Sre. 19.45 – 20.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Vrtec Medo
Zaboršt 2, Prevoje
Kombinirana intenzivna Torek 20.00 – 21.00
Kombinirana zmerna Četrtek 19.00 – 20.00
Pilates / Medilates z ogrevanjem Četrtek 20.00 – 21.00
OŠ Krašnja
Krašnja 14a (telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Dragomelj
Dragomelj 180 (Avla šole/knjižnica)
Pilates / Medilates Ponedeljek 19.00 – 20.00
Četrtek 18.30 – 19.30
Kombinirana intenzivna Četrtek 19.30 – 20.30
Vrtec Mengeš – VVE Gobica
Šolska ulica 12 (telovadnica, 1. nadstropje)
Pilates / Medilates Torek 18.30 – 19.30
Kombinirana zmerna Torek 19.30 – 20.30
OŠ Preserje pri Radomljah
Pelechova cesta 83 (mala telovadnica v pritličju, desno)
Kombinirana intenzivna Sreda 18.30 – 19.30
Pilates / Medilates Sreda 19.30 – 20.30
Šmarca, Kulturna dvorana
Trg padlih borcev 2 (zraven vrtca)
Kombinirana zmerna Sreda 18.30 – 19.30
ŠKD Mekinje
Cankarjeva cesta 37 (telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Dol, Podružnična šola Dolsko
Dolsko 85
Zumba Ponedeljek 18.45 – 19.45
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 19.45 – 20.45
Vrtec Dol, enota OŠ Janka Modra Pilates/ Medilates Torek 18.30 – 19.30
19.30 – 20.30
Četrtek 18.30 – 19.30
OŠ Kresnice
Kresnice 26a
Pilates / Medilates Torek 20.00 – 21.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Športna dvorana Škofljica
Ob potoku 8
Plesna dvorana (v novi športni dvorani)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 20.00 – 21.00
Pilates / Medilates z ogrevanjem Sreda 19.00 – 20.00

Uršulinski samostan
Ulica Josipine Turnograjske 8 (vhod s strani Maximarketa, kjer je Pirueta; 2. nadstropje)

Skolioza / hernija:
Torek, 17.30 – 18.30

Kombinirana zmerna:
Torek, 18.30 – 19.30
Četrtek, 9.00 – 10.00
Četrtek, 18.00 – 19.00

Pilates / Medilates:
Torek, 19.30 – 20.30
Četrtek, 19.00 – 20.00

OŠ Trnovo *
Karunova ulica 14a (avla, 3. nadstropje)

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.00 – 20.00

Pilates / Medilates:
Četrtek, 19.00 – 20.00

OŠ Danile Kumar *
Godeževa 11 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30

OŠ Savsko naselje *
Matjaževa 4 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.30 – 19.30

OŠ Franceta Bevka *
Ulica Pohorskega bataljona 1 (mala telovadnica)

Pilates / Medilates:
Torek, 19.45 – 20.45
Četrtek, 19.45 – 20.45

OŠ Maks Pečar
Dunajska 390 (stara šola, velika telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.30 – 19.30

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Sreda, 19.30 – 20.30

OŠ Nove Jarše *
Clevelandska ulica 11 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Četrtek, 18.45 – 19.45

OŠ Zadobrova
Zadobrovška c. 35 (večnamenski prostor)

Pilates/ Medilates:
Ponedeljek, 20.00 – 21.00

Kombinirana s pilatesom:
Četrtek, 20.00 – 21.00

OŠ Polje *
Polje 358 (nasproti črpalke, mala telovadnica)

Pilates:
Sreda, 20.00 – 21.00

OŠ Zalog *
Cerutova 7 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.30 – 19.30

Dom Starejših občanov Nove Fužine
Nove Fužine 40 (večja dvorana, 1. nadstropje)

Pilates/ Medilates:
Torek, 18.30 – 19.30

Kombinirana intenzivna:
Torek, 19.30 – 20.30
Četrtek, 19.30 – 20.30

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Četrtek, 18.30 – 19.30

Društvo vojnih invalidov
Malenškova 1 (Fitnes – vhod z zadnje strani)

SMS + kombinirana:
Torek, 18.00 – 19.00

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.00 – 20.00

Kombinirana zmerna:
Četrtek, 19.00 – 20.00

Vrtec H.C. Andersen – Enota Marjetica
Bitenčeva 4

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 17.30 – 18.30
Sreda, 19.00 – 20.00

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30
Sreda, 20.00 – 21.00

OŠ Šentvid *
Prušnikova 98 (mala dvorana)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.00 – 19.00

OŠ Vižmarje Brod *
Na gaju 2

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 20.00 – 21.00

OŠ Riharda Jakopiča *
Derčeva ulica 1 (avla)

Pilates / Medilates:
Torek, 18.20 – 19.20
Četrtek, 20.05 – 21.05

OŠ Bičevje
Splitska ulica 13 (avla, 2. nadstropje)

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Ponedeljek, 18.00 – 19.00

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek 19.00 – 20.00

OŠ Vrhovci *
Cesta na Bokalce 1 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek 20.00 – 21.00

Salezijanski zavod Rakovnik
Rakovniška ulica 6, Nova stavba – rotunda

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Ponedeljek, 18.45 – 19.45

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.45 – 19.45

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek in sreda, 19.45 – 20.45

Vrtec Medo
Zaboršt 2, Prevoje

Kombinirana intenzivna:
Torek  20.00 – 21.00

Kombinirana zmerna:
Četrtek 19.00 – 20.00

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Četrtek, 20.00 – 21.00

OŠ Krašnja
Krašnja 14a (telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00

OŠ Dragomelj
Dragomelj 180 (Avla šole/knjižnica)

Pilates / Medilates:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30
Četrtek, 18.30 – 19.30 (zbiramo prijave!)

Kombinirana intenzivna:
Četrtek, 19.30 – 20.30

Vrtec Mengeš – VVE Gobica
Šolska ulica 12 (telovadnica, 1. nadstropje)

Pilates / Medilates:
Torek, 18.30 – 19.30

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.30 – 20.30

OŠ Preserje pri Radomljah
Pelechova cesta 83 (mala telovadnica v pritličju, desno)

Kombinirana intenzivna:
Sreda, 18.30 – 19.30

Pilates / Medilates:
Sreda, 19.30 – 20.30

Šmarca Kulturna dvorana
Trg padlih borcev 2 (zraven vrtca)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.30 – 19.30

ŠKD Mekinje
Cankarjeva cesta 37 (telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00

OŠ Dol, Podružnična šola Dolsko
Dolsko 85

Zumba:
Ponedeljek, 18.45 – 19.45

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek, 19.45 – 20.45

Vrtec Dol, enota OŠ Janka Modra

Pilates:
Torek, 18.30 – 19.30
Torek, 19.30 – 20.30
Četrtek, 18.30 – 19.30

OŠ Kresnice
Kresnice 26a

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Torek, 20.00 – 21.00

Športna dvorana Škofljica
Ob potoku 8 (Plesna dvorana)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 20.00 – 21.00

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Sreda, 19.00 – 20.00

Na lokacijah, označenih z * (zvezdico), je v sodelovanju s športnim društvom Gibko, cena vadbe nižja (v primeru včlanitve v društvo). Glej Cenik.

Gorenjska

Vadba poteka od 30. septembra 2019 do konca maja 2020.

Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Staneta Žagarja
Cesta 1. maja 10a (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 18.30 – 19.30
Pilates Ponedeljek 19.30 – 20.30
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Uršulinski samostan Sv. Duh (hiša kruha)
Sv. Duh 244, 4220 Škofja Loka
Kombinirana zmerna Torek 19.30 – 20.30

OŠ Staneta Žagarja
Cesta 1. maja 10a (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Ponedeljek, 19.30 – 20.30

Uršulinski samostan Sv. Duh (hiša kruha)
Sv. Duh 244, 4220 Škofja Loka

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.30 – 20.30

Ker se urniki pogosto spreminjajo, lahko pri objavi pride do napak. Prosimo vas, da pred prijavo preverite veljavnost termina preko telefona ali e-pošte.