Domžale

URNIK OKTOBER 2020 – MAJ 2021

Zaradi trenutnih razmer skupinske vadbe na lokacijah do nadaljnjega ne potekajo. Posodobljene informacije bomo objavili na naši spletni strani. Vadeči, ki ste vadbo obiskovali v oktobru 2020, pa boste o pričetku obveščeni. Vabljeni, da se v tem času pridružite našim spletnim vadbam.

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek
Torek
Sreda Četrtek Petek
9.00 – 10.00
Kombinirana zmerna
vadba
9.00 – 10.00
Tretja pomlad
9.00 – 10.00
Pilates / Medilates
9.00 – 10.00
Tretja pomlad
9.00 – 10.00
Kombinirana zmerna
vadba (mala telovadnica)
10.00 – 11.00
Kombinirana vadba
10.00 – 11.00
Kombinirana zmerna
vadba

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek Torek Sreda Četrtek Petek
17.30 – 18.30
Poporodna vadba
17.30 – 18.30
Poporodna vadba
18.30 – 19.30
Kombinirana zmerna
vadba
18.30 – 19.30
Pilates
18.20 – 19.20
Kombinirana zmerna
vadba
18.30 – 19.30
Pilates
19.30 – 20.30
Kombinirana intenzivna
vadba s FSMH
19.30 – 20.30
Aerobna funkcionalna
vadba
19.30 – 20.30
Kombinirana intenzivna
vadba
19.30 – 20.30
Aerobna funkcionalna
vadba
20.30 – 21.30
Kombinirana intenzivna
vadba/Pilates
(zbiramo prijave)
20.30 – 21.30
Funkcionalna vadba
za MOŠKE
20.30 – 21.30
Pilates
(zbiramo prijave)
20.30 – 21.30
Funkcionalna vadba

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek:

9.00 – 10.00: Kombinirana zmerna vadba
9.00 – 10.00: Kombinirana zmerna vadba (mala telovadnica)
10.00 – 11.00: Kombinirana intenzivna vadba

Torek

9.00 – 10.00: Tretja pomlad

Sreda

9.00 – 10.00: Pilates/Medilates
10.00 – 11.00: Kombinirana vadba

Četrtek

9.00 – 10.00: Tretja pomlad

VELIKA TELOVADNICA

Ponedeljek

18.30 – 19.30: Kombinirana zmerna vadba
19.30 – 20.30: Kombinirana intenzivna vadba s FSMH
20.30 – 21.30: Kombinirana intenzivna vadba/ Pilates (zbiramo prijave)

Torek

17.30 – 18.30: Poporodna vadba
18.30 – 19.30: Pilates
19.30 – 20.30: Aerobna funkcionalna vadba
20.30 – 21.30: Funkcionalna vadba za MOŠKE

Sreda

18.20 – 19.20: Kombinirana zmerna vadba
19.30 – 20.30: Kombinirana intenzivna vadba
20.30 – 21.30: Pilates (zbiramo prijave)

Četrtek

17.30 – 18.30: Poporodna vadba
18.30 – 19.30: Pilates
19.30 – 20.30: Aerobna funkcionalna vadba
20.30 – 21.30: Funkcionalna vadba

Ljubljana in okolica

Vadba bo potekala od 28. septembra 2020 do konca maja 2021.

Trenutno zaradi epidemiološke situacije vadbe ne potekajo. Posodobljene informacije bomo objavili na naši spletni strani. Vadeči, ki ste vadbo obiskovali v oktobru 2020, pa boste o pričetku obveščeni. Za vprašanja smo dosegljivi tudi na tel. 040 209 299.

Na lokacijah, označenih z ** (dvema zvezdicama), v sezoni 2020/2021 nam zaradi razmer še niso odobrili telovadnice. Prosimo, da se vsi zainteresirani kljub temu prijavite, da vas bomo lahko obvestili, ko se bo vadba lahko začela.

Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Uršulinski samostan
Ulica Josipine Turnograjske 8
(vhod s strani Maximarketa, kjer je Pirueta; 2. nadstropje)
Pilates / Medilates Torek 19.30 – 20.30
Četrtek 18.30 – 19.30
Četrtek 19.30 – 20.30
Kombinirana zmerna Torek 18.30 – 19.30
Četrtek 9.00 – 10.00
OŠ Trnovo *
Karunova ulica 14a (avla, 3. nadstropje)
Kombinirana zmerna Torek 19.00 – 20.00
Pilates / Medilates Četrtek 19.00 – 20.00
OŠ Poljane *
Zemljemerska ulica 7 (avla)
Pilates Torek 19.00 – 20.00
Društvo vojnih invalidov
Malenškova 1 (vhod z zadnje strani)
Kombinirana zmerna Torek 19.00 – 20.00
Četrtek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Danile Kumar
Godeževa 11 (mala telovadnica)
Pilates/ Medilates Ponedeljek 18.30 – 19.30
OŠ Savsko naselje *
Matjaževa 4 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Sreda 18.30 – 19.30
OŠ Franceta Bevka *
Ulica Pohorskega bataljona 1 (mala telovadnica)
Pilates / Medilates Torek 19.45 – 20.45
Kombinirana intenzivna Četrtek 19.45 – 20.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Maksa Pečarja
Dunajska 390 (stara šola, velika telovadnica)
Kombinirana zmerna Sreda 18.30 – 19.30
Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem Sreda 19.30 – 20.30
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Nove Jarše *
Clevelandska ulica 11 (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Četrtek 18.45 – 19.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Zadobrova
Zadobrovška c. 35 (večnamenski prostor)
Pilates/ Medilates Ponedeljek 20.00 – 21.00
Kombinirana intenzivna Četrtek 20.00 – 21.00
Športno društvo Polje
Polje 356 (telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 9.00 – 10.00
Petek 9.00 – 10.00
Pilates/ Medilates Ponedeljek 19.00 – 20.00
OŠ Zalog *
Cerutova 7 (mala telovadnica)
Pilates/ Medilates Sreda 18.30 – 19.30
Dom Starejših občanov Nove Fužine
Nove Fužine 40 (večja dvorana, 1. nadstropje)
Kombinirana zmerna Torek 18.15 – 19.15
Kombinirana intenzivna Torek 19.15 – 20.15
Četrtek 19.15 – 20.15
Pilates / Medilates Četrtek 18.15 – 19.15
OŠ Polje *
Polje 358 (nasproti bencinske črpalke, avla)
Pilates/ Medilates Sreda 20.00 – 21.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Vrtec H.C. Andersen – Enota Marjetica
Bitenčeva 4 (telovadnica)
Kombinirana zmerna
Pilates z aerobnim ogrevanjem
Ponedeljek 17.30 – 18.30
Sreda 19.00 – 20.00
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 18.30 – 19.30
Sreda 20.00 – 21.00
OŠ Šentvid *
Prušnikova 98 (mala dvorana)
Kombinirana zmerna Sreda 18.15 – 19.15
OŠ Vižmarje Brod *
Na gaju 2 (telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 19.00 – 20.00
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 20.00 – 21.00
OŠ Riharda Jakopiča *
Derčeva ulica 1 (avla)
Pilates / Medilates Ponedeljek
Četrtek
19.00 – 20.00
19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Bičevje
Splitska ulica 13 (avla, 2. nadstropje)
Pilates / Medilates z ogrevanjem Ponedeljek 18.00 – 19.00
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 19.00 – 20.00
Salezijanski zavod Rakovnik
Rakovniška ulica 6, Nova stavba – rotunda
Kombinirana zmerna Ponedeljek 18.45 – 19.45
Sreda 18.45 – 19.45
Kombinirana intenzivna Ponedeljek
Sreda
19.45 – 20.45
19.45 – 20.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Športna dvorana Škofljica**
Ob potoku 8
Plesna dvorana (v novi športni dvorani)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 20.00 – 21.00
Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem Sreda 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Vrtec Medo
Zaboršt 2, Prevoje (telovadnica)
Kombinirana zmerna Četrtek 19.00 – 20.00
Pilates / Medilates Četrtek 20.00 – 21.00
OŠ Krašnja
Krašnja 14a (telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Dragomelj**
Dragomelj 180 (večnamenski prostor)
Pilates / Medilates Ponedeljek 18.30 – 19.30
Četrtek 18.30 – 19.30
Kombinirana intenzivna Četrtek 19.30 – 20.30
OŠ Preserje pri Radomljah
Pelechova cesta 83 (mala telovadnica v pritličju, desno)
Kombinirana intenzivna Sreda 18.30 – 19.30
Pilates / Medilates Sreda 19.30 – 20.30
ŠKD Mekinje
Cankarjeva cesta 37 (telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 19.00 – 20.00
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Dol, Podružnična šola Dolsko**
Dolsko 85
Zumba Ponedeljek 18.45 – 19.45
Kombinirana intenzivna Ponedeljek 19.45 – 20.45
Vrtec Dol, enota OŠ Janka Modra** Kombinirana intenzivna Torek
Četrtek
18.30 – 19.30
18.30 – 19.30
Pilates/ Medilates Torek 19.30 – 20.30

Uršulinski samostan
Ulica Josipine Turnograjske 8 (vhod s strani Maximarketa, kjer je Pirueta; 2. nadstropje)

Kombinirana zmerna:
Torek, 18.30 – 19.30
Četrtek, 9.00 – 10.00

Pilates / Medilates:
Torek, 19.30 – 20.30
Četrtek, 18.30 – 19.30
Četrtek, 19.30 – 20.30

OŠ Trnovo *
Karunova ulica 14a (avla, 3. nadstropje)

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.00 – 20.00

Pilates / Medilates:
Četrtek, 19.00 – 20.00

OŠ Poljane *
Zemljemerska ulica 7 (avla)

Pilates / Medilates:
Torek, 19.00 – 20.00

Društvo vojnih invalidov
Malenškova 1 (Fitnes – vhod z zadnje strani)

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.00 – 20.00
Četrtek, 19.00 – 20.00

OŠ Danile Kumar
Godeževa 11 (mala telovadnica)

Pilates/ Medilates:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30

OŠ Savsko naselje *
Matjaževa 4 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.30 – 19.30

OŠ Franceta Bevka *
Ulica Pohorskega bataljona 1 (mala telovadnica)

Pilates / Medilates:
Torek, 19.45 – 20.45

Kombinirana intenzivna:
Četrtek, 19.45 – 20.45

OŠ Maks Pečar
Dunajska 390 (stara šola, velika telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.30 – 19.30

Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem:
Sreda, 19.30 – 20.30

OŠ Nove Jarše *
Clevelandska ulica 11 (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Četrtek, 18.45 – 19.45

OŠ Zadobrova
Zadobrovška c. 35 (večnamenski prostor)

Pilates/ Medilates:
Ponedeljek, 20.00 – 21.00

Kombinirana intenzivna vadba:
Četrtek, 20.00 – 21.00

Športno društvo Polje
Polje 356 (telovadnica)

Kombinirana zmerna vadba:
Ponedeljek, 9.00 – 10.00
Petek, 9.00 – 10.00

Pilates/ Medilates:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00

OŠ Polje *
Polje 358 (nasproti črpalke, avla)

Pilates:
Sreda, 20.00 – 21.00

OŠ Zalog *
Cerutova 7 (mala telovadnica)

Pilates/ Medilates:
Sreda, 18.30 – 19.30

Dom Starejših občanov Nove Fužine
Nove Fužine 40 (večja dvorana, 1. nadstropje)

Kombinirana zmerna:
Torek, 18.15 – 19.15

Kombinirana intenzivna:
Torek, 19.15 – 20.15
Četrtek, 19.15 – 20.15

Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem:
Četrtek, 18.15 – 19.15

Vrtec H.C. Andersen – Enota Marjetica
Bitenčeva 4 (telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 17.30 – 18.30
Sreda, 19.00 – 20.00

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30
Sreda, 20.00 – 21.00

Pilates z aerobnim ogrevanjem:
Sreda, 19.00 – 20.00

OŠ Šentvid *
Prušnikova 98 (mala dvorana)

Kombinirana zmerna:
Sreda, 18.15 – 19.15

OŠ Vižmarje Brod *
Na gaju 2 (telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek, 20.00 – 21.00

OŠ Riharda Jakopiča *
Derčeva ulica 1 (avla)

Pilates / Medilates:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00
Četrtek, 19.00 – 20.00

OŠ Bičevje
Splitska ulica 13 (avla, 2. nadstropje)

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Ponedeljek, 18.00 – 19.00

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek 19.00 – 20.00

Salezijanski zavod Rakovnik
Rakovniška ulica 6, Nova stavba – rotunda

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 18.45 – 19.45
Sreda, 18.45 – 19.45

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek, 19.45 – 20.45
Sreda, 19.45 – 20.45

Vrtec Medo
Zaboršt 2, Prevoje

Kombinirana zmerna:
Četrtek 19.00 – 20.00

Pilates / Medilates z ogrevanjem:
Četrtek, 20.00 – 21.00

OŠ Krašnja
Krašnja 14a (telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00

OŠ Dragomelj**
Dragomelj 180 (večnamenski prostor)

Pilates / Medilates:
Ponedeljek, 18.30 – 19.30
Četrtek, 18.30 – 19.30

Kombinirana intenzivna:
Četrtek, 19.30 – 20.30

OŠ Preserje pri Radomljah
Pelechova cesta 83 (mala telovadnica v pritličju, desno)

Kombinirana intenzivna:
Sreda, 18.30 – 19.30

Pilates / Medilates:
Sreda, 19.30 – 20.30

ŠKD Mekinje
Cankarjeva cesta 37 (telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 19.00 – 20.00

OŠ Dol, Podružnična šola Dolsko**
Dolsko 85

Zumba:
Ponedeljek, 18.45 – 19.45

Kombinirana intenzivna:
Ponedeljek, 19.45 – 20.45

Vrtec Dol, enota OŠ Janka Modra**

Pilates:
Torek, 19.30 – 20.30

Kombinirana intenzivna:
Torek, 18.30 – 19.30
Četrtek, 18.30 – 19.30

Športna dvorana Škofljica**
Ob potoku 8 (Plesna dvorana)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 20.00 – 21.00

Pilates / Medilates z aerobnim ogrevanjem:
Sreda, 19.00 – 20.00

Na lokacijah, označenih z * (zvezdico), je v sodelovanju s športnim društvom Gibko, cena vadbe nižja (v primeru včlanitve v društvo). Glej Cenik.

Gorenjska

Vadba bo potekala od 28. septembra 2020 do konca maja 2021.

Trenutno zaradi epidemiološke situacije vadbe ne potekajo. Posodobljene informacije bomo objavili na naši spletni strani. Vadeči, ki ste vadbo obiskovali v oktobru 2020, pa boste o pričetku obveščeni. Za vprašanja smo dosegljivi tudi na tel. 040 209 299.

Na lokacijah, označenih z ** (dvema zvezdicama), v sezoni 2020/2021 nam zaradi razmer še niso odobrili telovadnice. Prosimo, da se vsi zainteresirani kljub temu prijavite, da vas bomo lahko obvestili, ko se bo vadba lahko začela.

Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
OŠ Staneta Žagarja
Cesta 1. maja 10a (mala telovadnica)
Kombinirana zmerna Ponedeljek 18.45 – 19.45
Pilates / Medilates Ponedeljek 19.45 – 20.45
Naslov in vhod v telovadnico Vrsta vadbe Dan Ura
Uršulinski samostan Sv. Duh (hiša kruha)
Sv. Duh 244, 4220 Škofja Loka
Kombinirana zmerna Torek 19.45 – 20.45

OŠ Staneta Žagarja
Cesta 1. maja 10a (mala telovadnica)

Kombinirana zmerna:
Ponedeljek, 18.45 – 19.45

Pilates / Medilates:
Ponedeljek, 19.45 – 20.45

Uršulinski samostan Sv. Duh (hiša kruha)
Sv. Duh 244, 4220 Škofja Loka

Kombinirana zmerna:
Torek, 19.45 – 20.45

Spletna vadba

Nova sezona spletnih vadb bo potekala od 29. septembra 2020 dalje.

Prijavite se z izpolnitvijo spletnega obrazca, ki je dostopen s klikom na spodnji gumb:

PRIJAVA
Način povezave Vrsta vadbe Dan Ura
Preko spletnega orodja ZOOM
Kombinirana vadba Torek 9.00 – 10.00
Torek 20.00 – 21.00
Sreda 20.00 – 21.00
Pilates / Medilates Ponedeljek 20.00 – 21.00
Četrtek 20.00 – 21.00

Spletna vadba preko orodja Zoom

Kombinirana vadba:
Torek, 9.00 – 10.00
Torek, 20.00 – 21.00
Sreda, 20.00 – 21.00

Pilates / Medilates:
Ponedeljek, 20.00 – 21.00
Četrtek, 20.00 – 21.00

Zaradi trenutne situacije na urniku pogosto prihaja do sprememb. Prosimo vas, da pred prijavo preverite veljavnost termina preko telefona ali e-pošte.